Účelem antistatické ochrany v zubařských ordinacích je ochránit ošetřovaného  pacienta před možným zraněním při prováděném zákroku. Toto zranění může být způsobeno ošetřujícím lékařem v okamžiku přeskočení elektrostatického výboje mezi lékařem respektive nástrojem drženým v ruce a pacientem. Následkem tohoto výboje, který se pohybuje řádově  v několika tisících voltů, dojde k úleku a prudkému trhnutí pacienta zasaženého do úst. Poranění v dutině ústní, komplikace se zalomením vrtáku popřípadě rozlomením vrtaného zubu nestojí zato a je lepší jim předejít. Nehledě na možnou dohru v podobě žaloby ze strany pacienta. Důležitou se stává i ochrana citlivého elektronického zařízení, které stálo nemalé peníze, a jehož pořizovací hodnota mnohonásobně převyšuje náklady na funkční  elektrostatickou ochranu.  

Máme pro Vás řešení v podobě uceleného systému ochrany před statickou elektřinou nejen v nových ale i ve stávajících zubních ordinací.

Na výběr je z několika desítek dekorů a barev  antistatických krytin, které mohou dát spolu s ostatním  zařízením vyniknout  Vaší nové ordinaci, nebo zmodernizují tu stávající. A nejen to. Máme řešení i pro Vaši čekárnu, pro kterou se nabízí nepřeberné množství dekorů podlah, které mohou ladit s podlahou v ordinaci a zrovna tak mohou být reprezentativní a útulnou částí Vaší praxe. Do čekáren nabízíme v našem E-shopu i řadu lavic různého typu i cenové hladiny.
 

Antistatika - vše pro EPA

Pomůcky pro antistatiku

Velký výběr podlahových krytin
Stránky s velkým výběrem podlahových krytin